هلدینگ بین المللی رویال نماد پارس در حوزه صادرات کالای غیرنفتی با عنوان تجارتخانه رویال از حدود سال 1317 در ایران مشغول به کار بوده و در پی ادامه فعالیت های این هلدینگ، امروز افتخار داشته که در حوزه های بزرگ صنعتی ، تجاری ، صادراتی و وارداتی و … با هدف رشد و آبادانی کشورعزیزمان ایران، تلاش نماید.

فعالیت خود را حدود 85 سال قبل در حوزه بازرگانی ، پدران ما آغاز نمودند و به تدریج در مقام صیانت از پیشه پدری ، نسبت به گسترش دامنه فعالیت های خود در بازار بگونه ای که با توجه به گستره دامنه تجاری خود ، پس از پیروزی انقلاب اسلامی اقدام نموده و تا به امروز در مسیر پیشرفت و توسعه میهمن عزیزمان ایران اسلامی تلاش نمودیم. 
در این راه از تجربیات صاحبنظران و بزرگان حوزه های صنعتی ، تجاری و خدماتی بهره مند شدیم. توجه به واقعیت های اقتصادی ، استفاده از بهترین و توانمندترین نیروهای متخصص در عرصه های تخصصی ، جدیت در کار و توجه به کرامت انسانی از عوامل موفقیت این مجموعه است. 

  1. تعهد به توسعه دیجیتال و نوآورانه و پشتیبانی از نوآوری و خلاقیت
  2. باور عمیق به قدرت خلاقیت و نوآوری به عنوان عامل تغییر دهنده فضای کشور
  3. اصالت نوآوری و خلاقیت در توسعه کسب و کارهای جدید و ارزش بیشتر آن در مقابل سود مالی
  4. تحول‌گرایی، ایده‌پردازی و ارزش‌آفرینی در حوزه تجارت و اجرای سازی دیجیتال از طریق ایجاد کسب و کارهای نوآورانه و فناورانه
  5. ایفای مسئولیت اجتماعی از طریق توجه ویژه به مناطق محروم و تمرکز توجه بر شناسایی و پشتیبانی استعدادهای نوجوان و جوان این مناطق

تجارتخانه رویال در سال 1317 در شهر تهران متولد شد. نخستین فعالیت اقتصادی خود را در سال 1317 در زمینه فروش محصولات خوراکی به صورت عمده و درسطح مشتریان خاص شهر تهران در کنار پدر و بنیانگذاران تجارتخانه رویال آغاز نمود.

آنچه در این سال‌ها در پدران ما دیده شده، سراسر عشق به کار و تلاش، یادگیری و کارآموزی به اطرافیان خود بوده است و تا جایی که آنچه از زبان فرزندان ایشان ، پدران و پدربزرگان خود شنیدیم بارها بیان شده :“حلاوت و شیرینی هیچ چیزی بالاتر از ایجاد زمینه و بستر جهت کار افراد نیست که این هم برکت و هم رضایت خداوند را به همراه دارد.”

در این مسیر از سال 1317 تا به امروز ، در حدود 85 سال در کنار مسیری دشوار و کاستی های موجود پیش رفتیم و راه را برای جوانان هموار و ایده های نو را نوآورانه به کسب و کارهایی به امید خدا وند، پررونق در آینده ای نزدیک تبدیل نماییم.