درباره رویال نماد پارس بیشتر بدانید

شرکت های هلدینگ، مجموعه هایی معتبر هستند که موفق به راه‌اندازی کسب و کارهای زیادی شده اند و لذا در فضای امروزی کسب و کارهای تجاری، نیازمند معرفی چهره‌ای مدرن و بروز و با فناوری بالا از خود هستند و همین مهم، هلدینگ بین المللی رویال نماد پارس را از دیگر هلدینگ های فعال در این حوزه، مستثنی کرده و یک گام جلوتر برده است.

هلدینگ بین المللی رویال نماد پارس، یک هلدینگ دانش بنیان و کاملا چابک بوده که خود را با سرعت رشد فناوری ، رشد داده و هر روز بر تداوم و مستحکم کردن ریشه های این ساختار به هم تنیده اقتصادی ، تجاری و فناورانه ، به یاری خداوند متعال ، قدمی مثبت را بر داشته است

حوزه کالاهای غیر نفتی

Non-oil commodities

حوزه صنعت و معدن

Industry and mining

حوزه نفت،گاز و پتروشیمی

Oil, gas and petrochemical

حوزه تجارت و حمل کالا

Trade and freight

همراهان و همکاران تجاری

بهره مندی از دانش روز و تکنولوژی های مدرن و فناوری های پیشرفته در اجرا و پیاده سازی پروژه های تجاری

تمرکز روی نوآوری

تمرکز بر روی نوآوری های دانش بنیان و اجرای طرح های اقتصادی ، تجاری بر پایه دانش روز

همراهان و همکاران تجاری

مجموعه ای از مدیران باتجربه در کنار هم در تمامی حوزه های تجاری، همراه و همگام با هلدینگ

مدیران شرکت های زیر مجموعه هلدینگ رویال نماد پارس، از توانایی تحلیلی استراتژیک قوی برخوردارند و می توانند راهبردگذاری مناسبی را برای شرکت های زیرمجموعه فراهم سازند. اهداف کلان سطح بالا را تدوین نموده و برای شرکت های زیرمجموعه به کار ببندند، ضمن اینکه طبیعتا مدیران شرکت مادر در جهت دستیابی به اهداف شرکت های زیرمجموعه از آنها در مقابل ریسک پذیری بازار محافظت خواهند کرد.

تامین مالی برای کسب و کار جدید و راه اندازی تجارت های نوپا توسط هلدینگ بین المللی رویال نماد پارس معمولا آسان تر و با نرخ بهره پایین تری انجام می شود، این مزیت موجب پیشی گرفتن واحد زیر مجموعه هلدینگ از رقبای مشابه خود در بازار می گردد. معمولا سازمان های تامین کننده سرمایه مالی نیز ریسک پذیری هلدینگ رویال نماد پارس را کمتر از شرکت های مستقل براورد می کنند و بنابراین تامین مالی با سهولت بیشتری انجام می گردد.
هلدینگ بین المللی رویال نماد پارس با توجه به جمع سرمایه گذران خود و تخصص های مرتبط، بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری تجاری را فراهم میاورد.

شرکت های زیر مجموعه هلدینگ بین المللی رویال نماد پارس، می توانند از امکانات و سرمایه فیزیکی و مالی هلدینگ با سهولت بسیار زیاد برخوردار گردند. این امکانات می تواند سرمایه های نامشهود مانند نام تجاری قوی هلدینگ یا تکنولوژی مورد استفاده، دانش سازمانی موجود را شامل شود.
شرکت های زیرمجموعه هلدینگ معمولا در بازار نیروی کار نیز اثربخش تر عمل می کنند و توانایی آنها در استخدام نیروهای کیفی بسیار گسترده تر است.