شرکت روبیان فرآور | Roobian Faravar Co

تهیه، فرآوری و تأمین فرآورده های دریایی

 

شرکت روبیان فرآور با هدف تأمین، توزیع و صادرات آبزیان با همکاری جمعی از متخصصین و فارغ التحصیلان دانشگاهی تأسیس شد. شرکت روبیان فرآور اقدام به عمل آوری ماهی و میگو و سایر آبزیان دریایی با سلیقه مصرف کننده و یا بسته بندی به صورت پاک شده ویژه با امکان سفارشی محصولات برای مشتریان و توانایی تأمین انواع آبزیان برای مشتریان خود را دارد.

شرکت روبیان فرآور با همکاری جمعی از متخصصین و اساتید دانشگاه در سال 1378 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت معنوی، تحت شماره ثبت 2083 به ثبت رسید و این شرکت وابسته به هلدینگ بین المللی رویال نماد پارس با بهره گیری از امکانات، تجهیزات و فرآیندهای پیشرفته و به روز و نیروهای مجرب فعالیت خود را آغاز نمود.
رسالت این شرکت، قطع وابستگی واردات محصولات دریایی و ورود ارز به کشور و تأمین مواد غذایی دریایی داخلی و صادراتی بوده است. روبیان فرآور در طی بیش از دو دهه فعالیت ، از پیشتازان خوشنام در حوزه تهیه، تأمین، فرآوری، بسته بندی و عرضه محصولات در حوزه آبزیان تازه بوده است و همواره کیفیت و رضایتمندی مشتری را سرلوحه کار خود و پرسنل خود قرارداده است.
محصولات شرکت روبیان فرآور از استان های بوشهر، خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و گیلان به روش صید روز، تهیه و با بهترین قیمت و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور و وزارت بهداشت ، بسته بندی و عرضه می گردد.

آبزیان و فرآورده های دریایی، بطور دقیق تحت آزمـایش های سلامت و کنترل کیفیت قرار گرفته ، آماده سازی ، عمل آوری ، انجماد و بسته بندی و پس از آن ارسـال می شوند. شرکت روبیان فرآور ، آبزیان و فرآورده های دریایی را با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر و منطبق با استانداردهای لازم به بازار هدف عرضه می نماید.
عمــل آوری محصــولات دریایــی با استفاده از آخرین تکنولـوژی و ماشین آلات روز دنیا و همچنین نیروهای متخصص در حضور دکتر دامپزشک ( نماینده رسمی سازمان دامپزشکی کل کشور ) تحت دستورالعمل های صادر شده.